MAPA CYRKÓW NA DZIEŃ: 7 LIPCA

Cyrk Arena

KOLBUSZOWA (woj. podkarpackie)  ulica Wolska | 7 lipca | 17:00

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI (woj. podkarpackie)  ulica Jana Pawła II | 8 lipca | 17:00

DĘBICA (woj. podkarpackie)  ulica Transportowców | 10 lipca | 17:00

SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI (woj. podkarpackie)  ulica Partyzantów | 11 lipca | 17:30

Cyrk Intersalto

KOŚCIERZYNA (woj. pomorskie)  ulica Piechowskiego 8 lipca |18:00

SKARSZEWY (woj. pomorskie)  ulica Kościerska 9 lipca |18:00

KARTUZY (woj. pomorskie)  ulica Sędzickiego 10 lipca |17:00

 

Cyrk Safari

TUREK (woj. wielkopolskie)  Targowisko Folusz 7 lipca |17:30

KOŁO (woj. wielkopolskie)  ulica Blizna 8 lipca |17:30

WŁOCŁAWEK (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Węglowa 9 lipca |18:00

WŁOCŁAWEK (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Węglowa 10 lipca |13:00 i 15:30

ALEKSANDRÓW KUJAWSKI (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Parkowa 11 lipca |17:30

 

Cyrk Zalewski

RADZYŃ PODLASKI (woj. lubelskie)  ulica Targowa 7 lipca | 17:30

LUBAERTÓW (woj. lubelskie)  obok Netto 8 lipca | 17:30

ŁĘCZNA (woj. lubelskie)  ulica Staszica 9 lipca | 17:00

CHEŁM (woj. lubelskie)  Aleja I Armii Wojska Polskiego 10 lipca | 17:00

WŁODAWA (woj. lubelskie)  Okuninka 11 lipca | 17:30

ŚWIDNIK (woj. lubelskie)  ulica Spadochroniarzy 12 lipca | 17:30

KRASNYSTAW (woj. lubelskie)  ulica Borowa 13 lipca | 17:30

TOMASZÓW LUBELSKI (woj. lubelskie)  ulica Petera 14 lipca | 17:30

HRUBIESZÓW (woj. lubelskie)  ulica Listopadowa 15 lipca | 17:30

BIŁGORAJ (woj. lubelskie)  ulica Dąbrowskiego 16 lipca | 17:00

ZAMOŚĆ (woj. lubelskie)  ulica Wyszyńskiego 17 lipca | 17:00

 

Cyrk Korona

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ulica Kempy 7 lipca |17:30

MYSŁOWICE (woj. śląskie)  ulica Mikołowska 8 lipca |17:30

OLKUSZ (woj. małopolskie)  ulica Rabsztyńska 9 lipca |17:30

SKAWINA (woj. małopolskie)  ulica Kublińskiego 10 lipca |17:30

NIEPOŁOMICE (woj. małopolskie)  Aleja Dębowa 11 lipca |17:30

DOBCZYCE (woj. małopolskie)  ulica Podgórska 12 lipca |17:30

MSZANA GÓRNA (woj. małopolskie)  LKS Witów 13 lipca |17:30

RABKA - ZDRÓJ (woj. małopolskie)  ulica Orkana 14 lipca |17:30

NOWY TARG (woj. małopolskie)  Na Kamieńcu 16 lipca |17:30

JABŁONKA (woj. małopolskie)  ulica Sobieskiego 17 lipca |17:30

Cyrk na wodzie

STARACHOWICE (woj. świętokrzyskie)  ulica Szkolna 5 lipca | 18:00

STARACHOWICE (woj. świętokrzyskie)  ulica Szkolna 6 lipca | 18:00

STARACHOWICE (woj. świętokrzyskie)  ulica Szkolna 7 lipca | 18:00

STRZELIN (woj. dolnośląskie)  ulica Grota Roweckiego 6 lipca| 18:30

PRUDNIK (woj. opolskie)  ulica ks. Skowrońskiego 8 lipca| 18:30

PRUDNIK (woj. opolskie)  ulica ks. Skowrońskiego 9 lipca| 18:30

PRUDNIK (woj. opolskie)  ulica ks. Skowrońskiego 10 lipca| 16:00

RADOMSKO (woj. łódzkie)  ulica Piłsudskiego 9 lipca | 15:00 i 18:00

RADOMSKO (woj. łódzkie)  ulica Piłsudskiego 10 lipca | 15:00 i 18:00

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI (woj. łódzkie)  ulica Dmowskiego 12 lipca | 18:00

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI (woj. łódzkie)  ulica Dmowskiego 13 lipca | 18:00

KRAPKOWICE (woj. opolskie)  Plac Eichendorffa 12 lipca | 19:00

KRAPKOWICE (woj. opolskie)  Plac Eichendorffa 13 lipca | 19:00

CZĘSTOCHOWA (woj. śląskie)  ulica Jagiellońska 15 lipca | 18:00

CZĘSTOCHOWA (woj. śląskie)  ulica Jagiellońska 16 lipca | 15:00 i 18:00

CZĘSTOCHOWA (woj. śląskie)  ulica Jagiellońska 17 lipca | 15:00 i 18:00

OPOCZNO (woj. łódzkie)  obok MDK 19 lipca | 18:00

OPOCZNO (woj. łódzkie)  obok MDK 20 lipca | 18:00

TOMASZÓW MAZOWIECKI (woj. łódzkie)  ulica Strzelecka 22 lipca | 18:00

TOMASZÓW MAZOWIECKI (woj. łódzkie)  ulica Strzelecka 23 lipca | 15:00 i 18:00

TOMASZÓW MAZOWIECKI (woj. łódzkie)  ulica Strzelecka 24 lipca | 15:00 i 18:00

BEŁCHATÓW (woj. łódzkie)  ulica Staszica 26 lipca | 18:00

BEŁCHATÓW (woj. łódzkie)  ulica Staszica 27 lipca | 18:00

PABIANICE (woj. łódzkie)  ulica Popławska 29 lipca | 18:00

PABIANICE (woj. łódzkie)  ulica Popławska 30 lipca | 15:00 i 18:00

PABIANICE (woj. łódzkie)  ulica Popławska 31 lipca | 15:00 i 18:00

 

Cyrk Wictoria

NIECHORZE (woj. zachodniopomorskie)  ulica Polna 7 lipca | 19:00

DARŁÓWKO WSCHODNIE (woj. zachodniopomorskie)  ulica Północna 8 lipca | 18:00

DARŁÓWKO WSCHODNIE (woj. zachodniopomorskie)  ulica Północna 9 lipca | 18:00

SŁUPSK (woj. pomorskie)  ulica Rybacka 10 lipca | 17:00

BYTÓW (woj. pomorskie)  ulica Gdańska 11 lipca | 18:00

 

Cyrk Europa

ŚWIEBODZIN (woj. lubuskie) ulica Wojska Polskiego 7 lipca | 18:00

SULECHÓW (woj. lubuskie) ulica Kościuszki 8 lipca | 18:00

NOWA SÓL (woj. lubuskie) ulica Wojska Polskiego 10 lipca | 17:00

ŻAGAŃ (woj. lubuskie) ulica Joselewicza 11 lipca | 18:00

 

Cyrk Fantazja

GŁOWNO (woj. łódzkie)  obok zalewu 7 lipca | 17:30

ŁÓDŹ - WIDZEW (woj. łódzkie)  ulica ks. Wujaka 8 lipca | 18:00

ŁÓDŹ - WIDZEW (woj. łódzkie)  ulica ks. Wujaka 9 lipca | 15:00 i 17:30

STRYKÓW (woj. łódzkie)  targowisko 10 lipca | 16:00

ŁODŹ - RADOGOSZCZ (woj. łódzkie)  ulica Świtezianki 11 lipca | 17:30

ŁODŹ - RADOGOSZCZ (woj. łódzkie)  ulica Świtezianki 12 lipca | 17:30

Cyrk Metropol

Brak terminów

Cyrk Katarzyna

Brak terminów